Jste na stránce: Základní škola Aktuality

Školní aktuality  

Turnaj v basketbalu 3x3 hrálo skoro 50 hráčů

V tělocvičnách naší školy se v pátek 10. listopadu uskutečnil turnaj v 3x3 basketbalu, ve kterém se utkali žáci z tříd 2. stupně. O tento turnaj byl velký zájem, protože se jej zúčastnilo skoro 50 hráčů, kteří hráli v 11 týmech.

Turnaj byl rozdělený do 2 kategorií. V první kategorii mezi sebou soupeřily týmy z 6. a 7. tříd. Tuto kategorii vyhrál zcela zaslouženě tým Kauflanďáci ve složení Adrian Bušovský, Vojtěch Smolka, Matyas Klimeš, Filip Skotnica.  V druhé kategorii se utkaly třídy z 8. a 9. ročníků. A v této části turnaje naprosto dominovalo družstvo Cotton Pickers. Tým byl ve složení Marek Georgiovský, Matěj Cviček, Dominik Bušovský, Hynek Weissmann.

Chci poděkovat všem hráčům za hojnou účast na turnaji. Předvedli jste parádní výkony a skvělé sportovní chování. Zároveň chci poděkovat obci Dobrá za podporu této sportovní akce a také paní Šárce ze školního bufetu za přípravu balíčků s odměnami pro první tři týmy obou kategorií.

Mgr. Petr Krus

logo
Základní škola Dobrá,
příspěvková organizace

Dobrá 860, 739 51 Dobrá

Telefon: (sekretariát):
558 412 461, 734 802 097
E-mail: zsdobra@zsdobra.cz

Zpracování cookies  

Používáme cookies k optimalizaci webových stránek a služeb.
  Nezbytné cookies (funkčnost stránek)
Cookies třetích stran   Youtube - přehrávání vložených youtube videí
  Google analytics - statistika návštěvnosti
Vše o cookies, které používáme.