Středa 24. června se na naší škole nesla ve slavnostním duchu. Společně jsme dali symbolickou tečku za uplynulým školním rokem a vypustili do světa další úspěšné absolventy.
První kroky vedly na obecní úřad, kde vedení školy a obce vyjádřilo uznání žákům, kteří svým přístupem a aktivitou pozitivně spoluvytvářejí život v naší škole. Téměř 30 z nich obdrželo pochvalu ředitelky školy a drobné dárky. Oceněni byli nejen za skvělé studijní výsledky či úspěchy v soutěžích, ale také za svou aktivitu, kamarádský přístup a ochotu pomáhat druhým. Všem oceněným moc gratulujeme!
Následně se dění přesunulo do školního sálu, kde přišel čas rozloučit se s našimi deváťáky. Během dopoledne zazněly projevy vedení školy i představitelů obce. Každá třída se naposledy společně představila a ohlédla se za lety strávenými ve školních lavicích. Po slavnostním předání šerp čekal absolventy společný přípitek a slavnostní oběd.
Všem našim deváťákům přejeme hodně štěstí a úspěchů na jejich nové životní cestě!
Mgr. Radka Otipková
image gallery
image gallery
Základní škola Dobrá, příspěvková organizace Dobrá 860, 739 51 Dobrá