Jste na stránce: Základní škola Aktuality

Školní aktuality  

Slavnostní rozloučení s deváťáky

24. června se v sále uskutečnilo slavnostní šerpování na rozloučenou s deváťáky, kteří opouštějí brány naší základní školy a chystají se od září na cestu do středních škol a učilišť. Slavnostní atmosféru podpořila přítomnost nejen vedení školy, ale také vedení obce Dobrá. Po úvodních proslovech, kdy zástupci školy i obce popřáli žákům mnoho štěstí na jejich další životní cestě, se představily postupně 4 třídy 9. ročníku se svým krátkým programem. Následovalo šerpování a na závěr si deváťáci vychutnali společný slavnostní oběd. Věříme, že na svá školní léta v Dobré budou vzpomínat v dobrém :).

Mgr. Radka Otipková

Videoukázka ze školního života pro žáky 9. ročníku v rámci akce Šerpování
 

  image gallery


logo
Základní škola Dobrá,
příspěvková organizace

Dobrá 860, 739 51 Dobrá

Telefon: (sekretariát):
558 412 461, 734 802 097
E-mail: zsdobra@zsdobra.cz
Datová schránka: sjmfdf6

Zpracování cookies  

Používáme cookies k optimalizaci webových stránek a služeb.
  Nezbytné cookies (funkčnost stránek)
Cookies třetích stran   Youtube - přehrávání vložených youtube videí
  Google analytics - statistika návštěvnosti
Vše o cookies, které používáme.