Jste na stránce: Základní škola Aktuality

Školní aktuality  

Školní knihovna v roce 2023/2024

Letošní školní rok byl pro naši školní knihovnu velice vydařeným. Do knihovny nám díky finančnímu příspěvku klubu rodičů přibylo mnoho nových knih a tím pádem i mnoho nových čtenářů. Žáci si knihy půjčovali celoročně, některé knihy šly z ruky do ruky. Nejčastěji půjčovanými knihami byli Maus (komiks o 2. světové válce), Naruto (manga),  Že mě nenajdeš (hororová kniha pro mládež) a An(n)a (kniha o anorexii). Celkově proběhlo 171 výpůjček. Věříme, že příští rok jich bude ještě více, protože školní knihovna se nám opět rozroste, mnohé knihy budou pořízeny na doporučení samotnými žáky. Přibudou nám tak různé mangy, komiksy, knihy o 2. světové válce, knihy o problémech, se kterými se může setkat dospívající člověk, romantické knihy, hororové knížky a nově i knihy v angličtině. Přejeme všem krásné prázdniny a v příštím školním roce se těšíme na setkání v naší nové školní knihovně.

Mgr. Jarmila Málková

  image gallery


logo
Základní škola Dobrá,
příspěvková organizace

Dobrá 860, 739 51 Dobrá

Telefon: (sekretariát):
558 412 461, 734 802 097
E-mail: zsdobra@zsdobra.cz
Datová schránka: sjmfdf6

Zpracování cookies  

Používáme cookies k optimalizaci webových stránek a služeb.
  Nezbytné cookies (funkčnost stránek)
Cookies třetích stran   Youtube - přehrávání vložených youtube videí
  Google analytics - statistika návštěvnosti
Vše o cookies, které používáme.