Jste na stránce: Základní škola Aktuality

Školní aktuality  

PROJEKT LES 6. ROČNÍK

Ve dnech 4.- 5.června se konal projekt Les pro žáky 6. tříd. Bohužel třídě 6. C a 6.D nevyšlo počasí a tak se projekt konal ve škole. Třídy 6.A a 6.B strávily svůj projekt v prostorách myslivecké chaty v Dobré. Pro žáky byly připravené 3 stanoviště. Na prvním stanovišti plnili žáci úkoly ze zoologie, pozorovali živočichy v lese, vytvořili potravní řetězec a vyhledávali zajímavosti k živočichům našich lesů. Druhé stanoviště prověřilo jejich znalosti z botaniky, kde na žáky čekala poznávačka rostlin, spolu se hrou ,,hádej, kdo jsem“. Na posledním stanovišti žáci plnili úkoly v rámci zeměpisné praxe. Pracovali s mapou, GPS, dalekohledem a osvojili si základní dovednosti při orientaci v terénu.

Mgr. P.Čaganová, Mgr. L. Kubiena, Mgr. J Kroča

 

  image gallery


logo
Základní škola Dobrá,
příspěvková organizace

Dobrá 860, 739 51 Dobrá

Telefon: (sekretariát):
558 412 461, 734 802 097
E-mail: zsdobra@zsdobra.cz
Datová schránka: sjmfdf6

Zpracování cookies  

Používáme cookies k optimalizaci webových stránek a služeb.
  Nezbytné cookies (funkčnost stránek)
Cookies třetích stran   Youtube - přehrávání vložených youtube videí
  Google analytics - statistika návštěvnosti
Vše o cookies, které používáme.