Jste na stránce: Základní škola Aktuality

Školní aktuality  

Ples 9. ročníku 2024

Dne 5. 6. se konal 2. ročník Plesu 9. ročníku. Žáci si celou akci chystali opět sami a připravili si tak odpoledne dle svých představ. Plesu se zúčastnilo přes 60 dětí ze všech čtyř devátých tříd. Vanda Fárová a Tereza Nela Szotková z 9.A spolu s kamarádem Viktorem Pšenicou z 8.A krásně vyzdobili sál školy a připravili vše na příchod hostů.

Hosté dodrželi dress code a přišli ve společenském oděvu. Přípravy na tuto slavnostní akci účastníci nepodcenili. Všem to moc slušelo. Program byl pestrý. Hned na začátku děti čekala židličkovaná, která atmosféru uvolnila a následovaly hodiny plné tance a zábavy. Nechyběla hra s balónky a tombola. Vyhlášena byla jména výherců jednotlivých kategorií, pro které děti hlasovaly. Dívkou s nejhezčími šaty se stala Anička Marciszová z 9.C, chlapcem s nejlepším oblekem Vilém Stříž z 9.A. Osobnostmi 9. ročníku se stali Emilka Kozlová z 9.C a Matěj Švrček z 9.D. Králem a královnou plesu byli zvoleni Kristýna Kavková z 9.C a Jiří Šmahlík z 9.B, jejichž společný tanec nesměl chybět. Nezůstali na něj však sami, většina dětí se k nim přidala.

Jako výborný nápad se ukázala příprava fotostěny, před níž se po celou dobu fotily dvojice či skupinky hostů. Děti čekalo podvečerní překvapení ve formě objednaných pizz. Jejich donášku vítaly radostnými výkřiky a potleskem. Všichni si společně pochutnali. Atmosféra byla uvolněná, plná smíchu a radosti. Dětem se nechtělo končit a my věříme, že budou na tuto akci dlouho a rádi vzpomínat.

Velmi děkujeme za pomoc všem pedagogům, kteří se plesu zúčastnili a také paní Šárce z bufetu za její ochotu a laskavost.

Za Žákovský parlament školní psycholožka Eva Švrčinová 

  image gallery


logo
Základní škola Dobrá,
příspěvková organizace

Dobrá 860, 739 51 Dobrá

Telefon: (sekretariát):
558 412 461, 734 802 097
E-mail: zsdobra@zsdobra.cz
Datová schránka: sjmfdf6

Zpracování cookies  

Používáme cookies k optimalizaci webových stránek a služeb.
  Nezbytné cookies (funkčnost stránek)
Cookies třetích stran   Youtube - přehrávání vložených youtube videí
  Google analytics - statistika návštěvnosti
Vše o cookies, které používáme.