Jste na stránce: Základní škola Aktuality

Školní aktuality  

Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Žáci druhého stupně se i v tomto školním roce mohli zúčastnit školního kola konverzační soutěže v anglickém jazyce a dokázat tak své dovednosti komunikovat v cizím jazyce. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – JUNIOR (6. a 7. ročník) a SENIOR (8. a 9. ročník). Soutěžící se mohli předem připravit na konverzační témata, nicméně až v den D bylo testováno, nakolik dokáží rozumět otázkám, jak na ně dokáží reagovat, zda užívají správnou gramatiku či zda foneticky správně vyslovují slovní zásobu. Vzhledem k tomu, že všechny výstupy byly perfektní a originální, nebylo snadné výherce vybrat. Doufáme, že se všem zúčastněným akce líbila a žáky motivovala k dalšímu prohlubování znalostí tohoto krásného jazyka a postupujícím přejeme mnoho štěstí v okresním kole. 

Mgr. Jana Baker a Mgr. Žaneta Frančeková 

 

image gallery


logo
Základní škola Dobrá,
příspěvková organizace

Dobrá 860, 739 51 Dobrá

Telefon: (sekretariát):
558 412 461, 734 802 097
E-mail: zsdobra@zsdobra.cz

Zpracování cookies  

Používáme cookies k optimalizaci webových stránek a služeb.
  Nezbytné cookies (funkčnost stránek)
Cookies třetích stran   Youtube - přehrávání vložených youtube videí
  Google analytics - statistika návštěvnosti
Vše o cookies, které používáme.