Otevřené odpoledne v atriu 2017

Termín: 8. června 2017

Čtvrteční odpoledne 8. června se opět po roce otevřely brány naší školy dokořán pro všechny dobré lidi z okolí, kteří mohli přijít do našeho školního atria a společně se svými dětmi se zapojit do nespočtu aktivit, které si pro ně připravili naši žáci a vyučující.

Sluníčko příjemně hřálo a občané všech věkových kategorií si užívali zábavné činnosti na mnoha stanovištích. Návštěvníci si mohli vyrobit řadu krásných předmětů jako sošky sov, lapače snů či dřevené krabičky zdobené ubrouskem. Pozornost oprávněně budila kovářská výheň, odkud si naši hosté mohli odnést na památku malé kovové hady či podkovy pro štěstí. Kdo měl toho dne obzvláště dobrodružnou náladu, mohl si nechat namalovat na obličej tlamu divokého zvířete. Všechny smysly oslovil pocitový chodníček, provoz na dopravním hřišti houstl jako v New Yorku, relaxovat bylo možno i u hry petanque. Na zahnání hladu a žízně sloužily krásně vypečené klobásy, podávalo se sladké pečivo, káva, džus a čaj.

Otevřené dopoledne se opravdu vydařilo, návštěvníci odcházeli spokojení a nás hřál u srdce příjemný pocit, že se daří naplňovat poslání školního atria jako živého komunitního centra. Těšíme se zase příští rok.

Mgr. Jan Lörinc

Ukázka tvořivé dílny v rámci akce Otevřené odpoledne v atriu

 
/var/www/html/wiki/data/pages/otevrene_odpoledne_v_atriu_2017.txt · Poslední úprava: 2017/06/26 21:04 autor: mkubonova
 
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki