Mobilní aplikace BAKALÁŘI OnLine je tady!

Vydali jsme ji jak pro operační systém iOS, tak i nově pro Android. Obohatili jsme ji o systém notifikací, díky tomu budete informováni o každé nové známce nebo přijaté zprávě systému Komens. Učitelé si rovněž mohou dopřát pohodlný zápis do třídní knihy pomocí svého mobilního telefonu.

Aby vše fungovalo, jak má…

Postačí mít zprovozněnou Webovou aplikaci a nainstalovanou aktuální verzi systému BAKALÁŘI. To provedete pomocí modulu Aktualizace systému, kde potvrdíte instalaci nejnovějších verzí jednotlivých modulů. Aplikace na mobilních zařízeních

Náhled obrazovek

U operačního systému iOS stačí provést aktualizaci aplikace Bakaláři OnLine.

Ta by měla být minimálně ve verzi 2.0.0. Ověřit si to můžete přímo v aplikaci, a to v menu Nastavení – O aplikaci. U operačního systému Android je proces o maličko složitější. Je nutné opustit starou aplikaci Bakaláři - oficiální aplikace a nainstalovat si novou aplikaci Bakaláři OnLine. S převáděním účtů mezi aplikacemi si nemusíte dělat starosti. Přímo v aplikaci jsme pro vás připravili nástroj, který vám celou akci co nejvíce usnadní.

Automatická aktualizace systému

Chcete mít vždy aktuální verzi systému Bakaláři zcela bez starostí? V modulu Aktualizace systému vyberte Automatickou aktualizaci a dále se už o nic nemusíte starat. Aktualizací si zajistíte neustálý upgrade aplikace pro hladký provoz, k dispozici budete mít i všechny vydané novinky a úpravy v systému.

Zdroj informací

 
/var/www/html/wiki/data/pages/nova_mobilni_aplikace_-_informace_zde.txt · Poslední úprava: 2020/07/04 22:34 autor: mkubonova
 
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki