Informace pro rodiče 1. 5. 2020

Milí žáci, vážení rodiče,

vláda 30. 4. 2020 schválila usnesení, podle kterého bude od 11. května možná osobní přítomnost žáků 9. ročníku, výhradně za účelem přípravy na přijímací zkoušky na střední školy. Docházka nebude povinná, bude probíhat ve skupinách v maximálním počtu 15 osob.

Od 25. května bude možná osobní přítomnost žáků prvních stupňů základních škol na vzdělávacích aktivitách formou školních skupin. Účast žáků však nebude povinná. V rámci ochrany rizikových skupin pedagogických i nepedagogických pracovníků, ale stejně tak žáků a jejich rodinných příslušníků bude i nadále pokračovat distanční výuka.

Škola bude dodržovat zvýšené hygienické požadavky, které by měly být upřesněny v manuálu, které snad obdržíme na počátku příštího týdne. Jejich součástí bude i vymezení rizikových skupin, abychom se mohli seznámit s tím, kdo je riziková skupina a podle toho zvážit účast ve škole.

V tuto chvíli bohužel nemáme více informací. Konkrétní opatření zveřejníme po jejich obdržení z MŠMT a po projednání vedení školy s pedagogy.

Harmonogram uvolňování škol je uveden zde.

Mgr. Radka Otipková, 1. 5. 2020

 
/var/www/html/wiki/data/pages/informace_pro_rodice_1._5._2020.txt · Poslední úprava: 2020/05/04 11:44 autor: mkubonova
 
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki