Jarní turnaj ve vybíjené „O velikonočního beránka“

Ve čtvrtek 7. 4. 2022, po dvouleté odmlce, měli možnost naši mladí sportovci ze 4. a 5. tříd poměřit své síly se soupeři ze sousedních škol Raškovice a Dobratice. Utkali se v tradičním jarním turnaji ve vybíjené „O velikonočního beránka“. Všichni malí sportovci bojovali s velkým nadšením a odhodláním získat hlavní trofej - sladkého velikonočního beránka. Vítězství a hlavní cenu vybojovalo družstvo výborných sportovců z pátých tříd z Dobré. Na druhém místě se umístilo družstvo nejobávanějších soupeřů ze ZŠ Raškovice a 3. místo obsadilo družstvo ZŠ z Dobratic. Naši nejmladší čtvrťáci skončili jako čtvrtí, ale i oni bojovali s chutí a nadšením a v turnaji získali spoustu nových dovedností a zkušeností, které jistě uplatní v dalších turnajích.

Všichni hráči si odnesli kromě radosti ze sportovního výkonu i tradiční velikonoční odměny v podobě velikonočních sladkostí a diplom. Největším vítězstvím byla radost ze hry a měření sil s kamarády ze sousedních škol.

Blahopřejeme vítěznému družstvu 5. ročníku ve složení Beáta Dudková, Vojtěch Carbol, Matyas Klimeš, Jakub Petřík z 5. B, Vojtěch Smolka, Filip Skotnica, Otto Schnapka, Adrian Bušovský z 5. C a Jan Mareček, Eliška Kovářová, Eliška Blahutová, Tomáš Staš z 5.A.

Radmila Jelínková

Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací