Jarní olympiáda 2022

Jarní olympiáda: Žáci naší školy se zúčastnili Jarní olympiády 2022

V sobotu 14. 5. 2022 obec Dobrá spoluorganizovala Jarní olympiádu s neziskovou organizací Hravý klaun a areálem „U medvěda“. Zúčastnili se jí zástupci 6 škol z okolí Frýdku Místku.

Velice dobře si vedli naši nejmenší sportovci. Ve skoku z místa zvítězila Sofie Šabršulová z 2.B. V hodu na cíl jsme měli na stupních vítězů dva sportovce, a to Štěpána Figuru z 2. B, který získal zlatou medaili za nejlepší výkon, a Terezku Stypkovou z 2. C , která si odnesla stříbro za 2. místo. Ve slalomu se mezi třeťáky a čtvrťáky umístil na krásném 3. místě Štěpán Carbol z 3. B třídy a odnesl si bronzovou olympijskou medaili.

Sportovci 5. a 6. tříd se utkali ve vybíjené a naše družstvo se umístilo na 3. místě. Ve fotbale se žáci 5. a 6. tříd umístili na 3. místě a ve florbalu obsadili žáci 7.-9. ročníku 2. místo.