FLORBALOVÝ TURNAJ – KVALIFIKACE NA JARNÍ OLYMPIÁDU 2022

Ve čtvrtek 7. dubna 2022 se konal na naší škole jarní florbalový turnaj žáků 2. stupně a zároveň i kvalifikace na 1. ročník jarní olympiády, která se uskuteční 14. května v areálu U Medvěda. Turnaje se zúčastnilo 10 týmů, což bylo přes 50 hráčů a hráček, kteří byli rozděleni do dvou skupin 6.–7. ročník a 8.–9. ročník.

Vítězem turnaje, jehož cílem bylo strávit pohodové sportovní odpoledne a vybrat nejlepší florbalisty školy, se stalo v mladší kategorii družstvo ze 7.A ve složení Štěpán Bucifal, Vojtěch Kozel, Antonín Řeha, Dominik Banetka a Nicolas Smolík. Ve starší kategorii se z vítězství radovala třída 8.C ve složení Vanessa Prymusová, Samuel Prymus, Tomáš Špok a Filip Vloch. Nominace hráčů bude zveřejněna do konce dubna.

Velké poděkování patří všem hráčům a hráčkám za předvedené sportovní výkony, divákům za kultivované fandění a obci Dobrá za finanční podporu celé akce. Sportu ZDAR a florbalu zvláště!

Mgr. Jiří Šmahlík

Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací