Dodgeball (5.-9. ročník)

14 . a 21. prosince se konal mezi žáky velmi oblíbený 7. ročník turnaje v dodgeballu. Tato hra je speciální druh vybíjené, ve které stojí proti sobě dvě družstva se šesti hráči a vzájemně se snaží vybíjet. V této hře není nejdůležitější střelba jako u klasické vybíjené, ale důležitější je chytání míče.

O turnaj byl ze strany žáků obrovský zájem, a proto byl rozdělen do dvou soutěžních dnů. 14. prosince proti sobě nastoupilo 7 družstev 5. – 7. ročníku. Z vítězství se radovali kluci ze 7. B, kteří ve finále porazili dívčí družstvo ze stejné třídy. 21. prosince pak proběhl turnaj pro hráče z 8. – 9. ročníku. Z pěti přihlášených družstev si nakonec vítězství odnesli hráči z 9. A. Obou turnajů se zúčastnilo 12 třídních kolektivů a přes 70 hráčů a hráček. Vítězové byli odměněni sladkostmi. Ve starší kategorii se ještě bojovalo o nejlepší týmové kostýmy. Zvítězilo opět družstvo z 9. A ve složení David Stříž, Šimon Sikora, Alexej Cicoň, Jan Tvardek a Barbora Funioková.

Děkuji všem hráčům za účast na turnajích, za předvedené výkony a skvělé sportovní chování. Klubu rodičů pak za bohatý sponzoring. Sportu zdar a vybíjené zvláště.

 
/var/www/html/wiki/data/pages/dodgeball_5.-9._rocnik.txt · Poslední úprava: 2019/01/06 18:57 autor: mkubonova
 
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki