Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Both sides previous revision Předchozí verze
3._rocnik_turnaje_ve_stolnim_tenise_-_kategorie_4.-7._rocnik [2016/06/26 18:16]
mkubonova
3._rocnik_turnaje_ve_stolnim_tenise_-_kategorie_4.-7._rocnik [2016/07/04 05:37] (aktuální)
mkubonova
Řádek 3: Řádek 3:
  
 {{gallery>>:​akce2015:​cerven:​tenis?​lightbox}} {{gallery>>:​akce2015:​cerven:​tenis?​lightbox}}
 +
 +V červnu proběhly dva turnaje ve stolním tenise. První turnaj byl určen žákům a žákyním 4. až 7. ročníku, v druhém turnaji pinkali žáci 8. a 9. tříd. Stolní tenis získává u žáků na stále větší oblibě a také letos se u zelených stolů bojovalo až do posledního míčku.
 +
 +V mladší kategorii se mezi chlapci nejlépe prosadil Lukáš Nepožitek, na dalších místech skončili Daniel Škapa a Radim Konvička. První pozici mezi dívkami vybojovala Tereza Michelová, 2. místo obsadila Zuzana Tesarčíková,​ na bronzovou příčku dosáhla Helena Lubojacká.
 +
 +Ve starší kategorii se mezi dívkami se na stupně vítězů probojovaly Petra Koloničná,​ Viktorie Mojáková a z 1. místa se radovala Tereza Cebulová. Mezi chlapci skončil na 3. místě Jakub Sklář, 2. místo obsadil Martin Sekanina a titul získal Petr Hadaščok. Všem zúčastněným děkujeme za předvedené výkony a těšíme se na následující ročník turnaje ve stolním tenise v příštím roce. 
 +
 +Mgr. Jiří Šmahlík
  
 
/var/www/html/wiki/data/pages/3._rocnik_turnaje_ve_stolnim_tenise_-_kategorie_4.-7._rocnik.txt · Poslední úprava: 2016/07/04 05:37 autor: mkubonova
 
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki