Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Both sides previous revision Předchozí verze
2._rocnik_sportovniho_dne_2._stupne [2015/05/07 15:59]
mkubonova
2._rocnik_sportovniho_dne_2._stupne [2015/05/09 20:36] (aktuální)
mkubonova
Řádek 7: Řádek 7:
  
 {{gallery>>:​akce2014:​kveten:​sport?​lightbox}} {{gallery>>:​akce2014:​kveten:​sport?​lightbox}}
 +
 +
 +Po velkolepém loňském úspěchu i letos pan učitel Jiří Šmahlík uspořádal pro žáky 2. stupně akci pod všeříkajícím názvem Sportovní den. Ačkoliv ještě ve středu padaly z nebe potoky vody, ve čtvrtek 7. května se nad školním hříštěm rozesmálo slunce a dobře naladěné třídní kolektivy vyrazily na školní hřiště, kde paní ředitelka školní svátek sportu slavnostně zahájila a popřála dětem příjemně prožitý den. 
 +
 +Soutěžilo se v mnoha disciplínách,​ jmenovitě v běhu na 60 metrů, ve střelbě na basketbalový koš a skoku dalekém, žáci si zahráli přehazovanou,​ fotbal a stolní tenis, také si vyzkoušeli svou obratnost při zdolávání opičí dráhy. Nejlepší sportovci byli za své výkony oceněni dobrotami ze školního bufetu paní Romanidisové. Zvláštní dík patří třídě 9. A, která na sebe vzala zodpovědnou roli koordinátorů a rozhodčích. Nálada byla vynikající a všichni se těšíme, že i v příštím školním roce si společně připomeneme,​ jak je aktivní pohyb důležitý pro děti i dospělé.
 +
 +Mgr. Jan Lörinc
  
 
/var/www/html/wiki/data/pages/2._rocnik_sportovniho_dne_2._stupne.txt · Poslední úprava: 2015/05/09 20:36 autor: mkubonova
 
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki