Přestup k 1. 9. 2017 do 6. třídy Základní školy v Dobré

Vážení rodiče,

pokud Vaše dítě v letošním školním roce dochází do 5. ročníku na jiné škole a máte zájem o přestup k 1. 9. 2017 do 6. třídy Základní školy v Dobré, vyplňte prosím žádost o přestup (ke stažení ZDE). Formulář odevzdejte na sekretariátu školy. V případě, že nemáte možnost formulář žádosti o přestup vytisknout, můžete si ho vyžádat přímo na sekretariátu.

V rámci potřebného organizačního zajištění (pedag. pracovníků, dělení děti do skupin, …) Vás žádáme o vyplnění žádosti o přestup žáka do 6. ročníku pro školní rok 2017/2018 od zákonného zástupce žáka v nejbližším možném termínu.

S případnými dotazy se obracejte na p. ředitelku Mgr. Radku Otipkovou (558 412 462, 739 661 245), nebo na p. zástupkyni ředitelky Mgr. Michaelu Kuboňovou (558 412 463, 739 661 236).

Sběr papíru

Spolu jsme postavili novou školu v Etiopii

Škola v etiopskému Kulufu byla úspěšně dostavěna … celý článek

Oznámení o vyhlášení ředitelského volna

V souladu s § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění, vyhlašuji z technických důvodů (výměna otopných těles v celé ZŠ, oprava svodné kanalizace v ŠJ) v týdnu od 26. do 30. června 2017 ředitelské volno.

Školní družina bude v období ředitelského volna a hlavních prázdnin uzavřena.

Mgr. Radka Otipková, ředitelka školy

Cyklistická sezóna začíná …

V loňském roce došlo celkem ke čtyřem nehodám, při kterých byli usmrceni cyklisté. Z toho ve dvou případech neměli na hlavě nasazenou ochranou přilbu. K takovému skutku došlo také v obci na Karvinsku. Osmačtyřicetiletý cyklista zřejmě nepřizpůsobil rychlost a v levotočivé klesající zatáčce vyjel s jízdním kolem mimo komunikaci, kde projel silničním příkopem a následně upadl na zem. Při tomto utrpěl zranění, kterým na místě podlehl.

Abychom se nemuseli v letošním roce s obdobnými případy setkávat, připomeňme si několik pravidel a povinností cyklisty k bezpečné jízdě. Než vyjedeme na první jízdu, … celý článek

Fotogalerie aktualit

Žákovské informace - Internetová žákovská knížka - Webová aplikace

?direct&80|Žákovské informace

Žákovské informace

Aktuální informace: V případě, že Vám nefunguje odkaz - viz informace v e-mailu: Pro změnu hesla pokračujte kliknutím na následující odkaz, nebo tento zkopírujte do adresy prohlížeče: http://www.zsdobra.cz/bakaweb/chngpwd.aspx?u=……. prosím, vložte místo části adresy http://www.zsdobra.cz/… počáteční adresu http://93.185.2.90/ a zbytek odkazu už nechte stejný - pomocí odkazu si pak budete moci změnit heslo.

Od 1.10.2014 mohou rodiče sledovat průběžnou klasifikaci, změny v rozvrhu, akce školy, domácí úkoly, docházku a další informace v bezplatné aplikaci pro OS Android, bližší informace zde.

K 12. 3. 2016 mohou rodiče sledovat průběžnou klasifikaci, změny v rozvrhu, akce školy, domácí úkoly, docházku a další informace v bezplatné aplikaci pro OS iOS.

Kalendář akcí


Jedná se pomoc malé Stelince, která trpí Rettovým syndromem, což je neurogenetické onemocnění postihující děvčátka. Aby se Stelinka mohla zařadit do běžného života, je nutné pro ni zajistit speciální podpůrné terapie a potřebné kompenzační pomůcky, které jsou finančně náročné.

Darujte víčko pro dobrou věc.

Děkujeme všem, kteří budou v této charitativní činnosti nápomocni. Více informací: http://stela-rett.cz/

Informace

Vši ve škole - doporučení (viz článek).

 
/var/www/html/wiki/data/pages/start.txt · Poslední úprava: 2017/04/21 20:15 autor: mkubonova
 
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki