Oznámení o vyhlášení ředitelského volna a uzavření školní družiny

V souladu s § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění, vyhlašuji z technických důvodů (celodenní přerušení dodávky elektřiny) na 1. června 2016 ředitelské volno. Z těchto důvodů bude přerušen také provoz školní družiny i školní jídelny.

Mgr. Radka Otipková, ředitelka školy

Aktuality

Fotogalerie aktualit

Přestup žáka do 6. ročníku

Vážení rodiče,

pokud Vaše dítě v letošním školním roce dochází do 5. ročníku na jiné škole a máte zájem o přestup k 1. 9. 2016 do 6. třídy Základní školy v Dobré, vyplňte prosím žádost o přestup (ke stažení ZDE). Oba formuláře odevzdejte na sekretariátu školy. V případě, že nemáte možnost formulář žádosti o přestup vytisknout, můžete si ho vyžádat přímo na sekretariátu.

V rámci potřebného organizačního zajištění (pedag. pracovníků, dělení děti do skupin, …) Vás žádáme o vyplnění žádosti o přestup žáka do 6. ročníku pro školní rok 2016/2017 od zákonného zástupce žáka v nejbližším možném termínu.

S případnými dotazy se obracejte na p. ředitelku Mgr. Radku Otipkovou (558 412 462, 739 661 245), nebo na p. zástupkyni ředitelky Mgr. Michaelu Kuboňovou (558 412 463, 739 661 236).

Žákovské informace

?direct&80
|Žákovské informace

Žákovské informace

Aktuální informace: V případě, že Vám nefunguje odkaz - viz informace v e-mailu: Pro změnu hesla pokračujte kliknutím na následující odkaz, nebo tento zkopírujte do adresy prohlížeče: http://www.zsdobra.cz/bakaweb/chngpwd.aspx?u=……. prosím, vložte místo části adresy http://www.zsdobra.cz/… počáteční adresu http://93.185.2.90/ a zbytek odkazu už nechte stejný - pomocí odkazu si pak budete moci změnit heslo.

Od 1.10.2014 mohou rodiče sledovat průběžnou klasifikci, změny v rozvrhu, akce školy, domácí úkoly, docházku a další informace v bezplatné aplikaci pro OS Android, bližší informace zde.

K 12. 3. 2016 mohou rodiče sledovat průběžnou klasifikci, změny v rozvrhu, akce školy, domácí úkoly, docházku a další informace v bezplatné aplikaci pro OS iOS.

Informace

Vši ve škole - doporučení (viz článek).

Kalendář akcí


Jedná se pomoc malé Stelince, která trpí Rettovým syndromem, což je neurogenetické onemocnění postihující děvčátka. Aby se Stelinka mohla zařadit do běžného života, je nutné pro ni zajistit speciální podpůrné terapie a potřebné kompenzační pomůcky, které jsou finančně náročné.

Sběrem PET víček přispějeme k tomu, aby Stelinka získala finance na terapii a na imunnomodulační léčbu.

Darujte víčko pro dobrou věc. K 17. 6. 2015 jsme nasbírali a odevzdali 309 kg víček.

Děkujeme všem, kteří budou v této charitativní činnosti nápomocni. Více informací: http://stela-rett.cz/

 
/var/www/html/wiki/data/pages/start.txt · Poslední úprava: 2016/05/20 21:19 autor: mkubonova
 
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki